Foto/ Braçe xhiro me varkë në Divjakë me deputetet, ja kush është ‘lideri’ i grupit

0
680

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, i qarkut të Fierit dhe me një angazhim të shprehur prej tij për zonën e Divjakës. Braçe shikohet që po bën një xhiro me varkë bashkë me deputetet gra të Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, Evis Kushi dhe Adelina Rista.

Deputetja Blerina Gjylameti, ka shpërndarë disa foto të xhiros me varkë në Instagram. Në foto shihen tre deputetet dhe Erion Braçe që i shoqëron. Për socialistët këto ditë duket se kanë qenë intesive.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here