Artan Hoxha publikon bisedat në whatsapp mes oficerit Nuhu dhe nipit të deputetit Rrahman Rraja (FOTO)

0
504

Është publikuar biseda në aplikacionin WhatsApp që konfirmon takimin mes ish-oficerit Emiljano Nuhu dhe nipit të deputetit socialist Rrahman Rraja, Ramazan Raja.

Bisedën e ka publikuar gazetari Artan Hoxha, i cili ka shprehur edhe habinë për sjelljen e oficerit të policisë. Në mesazhet e publikuara ata flasin për vendin e takimit, ndërsa në një prej mesazheve, nipi i deputetit të PS-së i thotë oficerit “Ca ke me ne”, pasi e ka pyetur nëse është ai personi që pak më parë ka marrë në pyetje Xhisiela Malokun.

Më poshtë bisedat e publikuara në Report Tv:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here