Breshëri plumbash ndaj Audi-t në Elbasan, policia identifikon të riun

0
447

Policia e Elbasanit ka identifikuar autorin e dyshuar që qëlloi me armë zjarri në ajër tek vendi i njohur si te ‘Shinat e trenit’.

Agjentët e kanë shpallur në kerkim dhe forca të shumta janë vënë në ndjekje të autorit A.S, 34 vjeç, nga Elbasani.

Ai i doli perpara me armë ne dore një shtetas që levizte me makinë, me cilin pati një konflikt të momentit.

Nga 2 të shtënat ne ajër nuk ka dëmtime në njerëz apo dëme materiale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here