Me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro, ja si paraqitet këmbimi valutor sot

0
49

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 93 lekë dhe do shitet me 93.9 lekë.

Me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro, ja si paraqitet këmbimi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here