Policia dhe RENEA zbarkojnë në Laç, në pranga biznesmeni

0
41

Policia dhe forcat RENEA kanë zbarkuar në Laç në një aksion gjat natës kundër lojërave të fatit.

Sipas News 24, gjatë aksionit, policia dhe RENEA kanë sekuestruar kompjuterë dhe 20 makineta, si dhe kanë arrestuar pronarin e pikës së lojërave të fatit dhe shoqëruar disa persona të tjerë.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj