Basha kërkon të ndërhyjë tek Fevziu, Rama refuzon: Njëri tapë e tjetri top

0
57

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në Opinion të Blendi Fevziut dhe ndërkohë që ka debatuar me gazetarët ka dashur të ndërhyjë kreu i PD Lulzim Basha.

Kryeministri ka refuzuar duke thënë: Ai të mësojë bashkë me Rakipllarin. Ata janë njëri tapë e tjetri top.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj