Mjeku humb betejën me koronavirusin, prej 9 ditësh në spital

0
12

Një tjetër mjek ka humbur betejën me koronavirusin. Prej nëntë ditësh në spital në terapi intensive, mjeku nga Skrapari Esat Pashaj ndërroi jetë në moshën 72-vjeçare.

Ai ishte njëherësh dhe anëtar i Këshillit Bashkiak të këtij qyeti dhe mbante njëherësh dhe detyrën e nëndrejtorit të spitalit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj