Gazeta holandeze konfirmon lajmin/Barcelona bën goditjen e madhe në merkato

0
30

Nuk ka më dyshime: Memphis Depay do të jetë lojtari i ri i Barcelonës. Marrëveshja është mbyllur dhe orët e ardhshme pritet zyrtarizimim.

Lajmin e konfirmon gazeta e madhe holandeze, “De Telegraaf” e cila shkruan se Barcelona ka transferuar Depayn për shifrën e 25 milionë eurove.

Akordi është arritur mes klubit spanjoll dhe Lyonit që zotëron kartonin e lojtarit.

Leave a Reply