E armatosur dhe e zhveshur/ Ushtarja më seksi në botë mesazh publik për Trump

0
61

Ish-ushtarja më seksi në botë ka një mesazh për Presidentin Donald Trump, ndërkohë që pozon me rroba ushtarake, për një set fotografik në shkretëtirë.

Shannon Ihrke së fundmi ka ndarë mendimin e saj për Presidentin e Amerikës.

Bashkangjitur një fotoje të realizuar në shkretëtirë ajo shkruan:

“Dëshiroj që Presidenti jonë të ketë sukses, kushdo qoftë ai”.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj