Kejsi lë të nënkuptohet se gjithçka ka marrë fund dhe del në takim me një djalë tjetër/ Nuk vonon reagimi i Stresit

0
68

Kejsi, partnerja e reperit Stresi ka postuar së fundmi një foto e veshur në të bardha, teksa pozon në makinë, ku shihet vërtetë shumë sensuale.

“Takimet romantike që bëhen gjatë ditës janë më të mirat”, shkruan blogerja, duke na lënë të kuptojmë se ka pasur një takim dhe se lidhja me reperin ka marrë fund.

Ndaj kësaj ka reaguar menjëherë reperi me anë të një postimi në ‘Intastory’, i cili shkruan se s’ka urrejtje ndaj blogeres dhe se i uron të jetë mirë.

“Unë s’kam urrejtje ndaj teje, për mua mjafton të jesh mirë kudo të jesh, tjerat vijnë e shkojnë”, shkruan Stresi.

Kejsi lë të nënkuptohet se gjithçka ka marrë fund dhe
Kejsi lë të nënkuptohet se gjithçka ka marrë fund dhe

Leave a Reply