Gjendet i vetëvarur 47-vjeçari, më herët kishte tentuar të…

0
39

Një 47-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët e tij në Librazhd. Dyshohet se ai vuante nga depresioni, pasi dhe më herët kishte tentuar të vetëhelmohej.

Më datë 29.08.2020, rreth orës 19:50, është gjetur nga familjarët dyshohet i vetvarur në një pemë pranë banesës, shtetasi A. A., 47 vjeç.

Nga hetimi paraprak dhe dekleratat e familjarve dyshohet se vuante nga depresioni dhe se më herët ka tentuar të vetëhelmohet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Leave a Reply