“Ku i gjen 165 mijë paund që paguan për fëmijët në Angli?”, qytetarët ‘i vërsulen’ Monika Kryemadhit

0
406

Lëvizja Socialiste për Integrim duket se është partia më e shqetësuar në vend kohët e fundit.  Nëse shohim deklarimet ndër vite të pasurisë të zonjës Kryemadhi, e sidomos ato të vitit 2017, rezulton se kryetarja e LSI dhe presidenti Meta shpenzojnë shuma marramendëse për të shkolluar fëmijët në Londër. Këtë gjë ia kujtojnë edhe qytetarët.  Ata shprehen se këto para nuk po i bëjnë dot as si biznesmenë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here