Shoqërohet në Polici presidenti i Laçit

0
465

Presidenti i Laçit, Pashk Laska, raportohet të jetë shoqëruar në Polici, pas një sherri të ndodhur ditën e sotme me presidentin e Tiranës, Refik Halilin.

Siç mësohet, presidentët e Laçit dhe Tiranës, janë konfrontuar në rrugë fill pas ndeshjes, e cila u mbyll me shifrat 2-0 në favor të klubit kurbinas ditën e sotme dhe që u mbyll rreth orës 16:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here