Një tjetër kandidate tradhton PD, do të marrë mandatin e deputetit (EMRI)

0
380

Një tjetër kandidate e PD pret të marrë mandatin e deputetit.

Ajo është Majlinda Halilaj, pjesë e listës së PD, e cila pak minuta më parë ka dorëzuar në KQZ formularin e dekriminalizimit.

Në këtë mënyrë shkon në 10 numri i kandidatëve për deputetë të cilët marrin mandatet ku 7 janë nga LSI dhe 3 nga PD

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here