I del kundra publikisht Kryemadhit, reagon kandidati Ylli Shehu: Do hyj si deputet i LSI, se çfarë do bëhet me mua është…

0
502

Pas dorëzimit të mandateve nga opozita e bashkuar, kandidatët që pasojnë në listat e deputetëve kanë nisur dorëzimin e formularit të dekriminalizimit në KQZ.

Në një prononcim për BW, Ylli Shehu deklaroi se ka dorëzuar formularin e dekriminalizimit dhe kjo nismë është vendim i tij personal.

“Është vendim i imi personal. Do hyj si deputet i LSI, pastaj se çfarë do beje LSI me mua është çështje e tyre. Do votoj kundër mazhorancës”, tha Shehu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here