Deklaroi se punonte pa kontratë në Klan, Saimir Kodra i përgjigjet për herë të parë Alesia Bamit

0
483

Ka reaguar për herë të parë moderator i emisionit investigativ “Stop”, Saimir Kodra ndaj deklaratave të ish-balerinës Alesia Bami.Ajo u largua nga puna pak ditë më parë, sipas saj vetëm me një SMS, për shkak se dha një intervistë në emisionin e pasdites në Top Channel.

Në një reagim të dytë për rastin, balerina u shpreh se në Klan punonte pa kontratë dhe për këtë arsye e hoqën nga puna pa paralajmërim.

Ndërkohë, për herë të parë lidhur me këto deklarata ka reaguar Kodra dje në emisionin “Stop’. Ndërsa ftoi vajzat që duna të aplikojnë për balerinë pranë televizionit Klan, ai theksoi se nëse pranohen do të punojnë me kontratë dhe siguracione të paguara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here