Plas skandali/ Futbollistët e Arsenalit përdorin drogë: Ja kush humbi ndjenjat

0
367

Futbollistët e Arsenalit kanë përdorur drogë dhe alkool. Lajmi është raportuar nga gazeta “The Sun”. Bëhet fjalë për një party festiv të organizuar nga lojtarët. Ozil, Aubamejang, Mustafi, Kolasinaç, Lakazet dhe Mikitarjan, janë shoqëruar edhe nga 7 vajza.

“Ozil dukej tap sa nuk arrinte të qëndronte në këmbë. Në një moment u duk sikur humbi ndjenjat dhe iu desh të ulej. Një tjetër futbollist u nxit të provonte drogën dhe u bë edhe më keq” shkruan gazeta. Arsenali në fakt, i ka humbur 2 sfidat e para ndaj Çelsit dhe Mançester Sitit dhe ky mendohet të jetë një nga shkaqet. “Yjet” e skuadrës nga Londra besohet se harxhuan 25 mijë deri në 30 mijë paund për këtë festë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here