Nxehet keq situata/ Artan Hoxha thirrje të fortë bashkëkombësve, ja çfarë do të ndodhë nesër

0
458

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka raaguar për kërkesën që ka miratuar për tubim Policia e Shtetit që do të mbahet ditën e shtunë.

“Ftesë për çdo bashkombas brenda dhe jashtë vendit të jetë i pranishëm i veshur me simbole kombëtare”- shkruan Hoxha në Facebook.

Postimi i Hoxhës:
Policia e Shtetit, respektivisht Drejtoria e Qarkut te Gjirokastres sapo ka miratuar kerkesen e Forumit Djemte e Laberise per tubimin e dites se shtune,me 8 dhjetor 2018,
ne oren 11:00,
ne sheshin me emrin e heroit “Cerciz Topulli”, te qytetit te Gjirokastres…

Ftese per cdo bashkekombas brenda dhe jashte vendit, te jete i pranishem neser paradite i veshur me simbole kombetare, flamur dhe shall kuqezi…
“Kush ka nje flamur(kuqezi) le te rrembeje,
kush ka nje zemer(kuqezi) mos e kurseje…”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here