Policia në këmbë në të gjithë vendin, pranga “Bosit” të Shijakut me hotel në Gjermani

0
480

Policia e Shtetit ka nisur operacione masive antidrogë në të gjithë vendin mbrëmjen e sotme

Në pranga ka rënë Flamur Avdyli, i njohur si “bosi i Shijakut”. Avdyli është arrestuar nga forcat RENEA bashkë me dy persona të tjerë, njëri me inicialet H.H, me akuzën e trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike.

Flamur Avdyli është pronar i një hoteli në Gjermani, një hoteli në Shqipëri dhe disa bizneseve të tjera.

Operacione masive anti-drogë po zhvillohen aktualisht edhe në Vlorë, Durrës e Sarandë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here