“Do të jetoj për ty”, Rezarta Shkurta ndan momentet romantike me bashkëshortin

0
492

Ditë më parë, këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta i preku të gjithë me një video ku zbulonte se familja e saj më në fund ishte bashkuar pas 3 vitesh. Koha e gjatë larg njëri-tjetrit ka bërë që Rezarta dhe Ermali t’ia ndjejnë mungesën shumë pranisë së partnerit.

Këtë e tregon më së miri edhe një video e publikuar në Instastory, ku Rezarta ndan momentet romantike teksa i puth dorën bashkëshortit të saj, ndërsa në sfond dëgjohet kënga ‘Çelësi i zemrës’.

“Tani do hap fletën e volumit tjetër që do nis me ty. Unë jetoj për ty”,-kanë qenë fjalët që ajo ka kënduar.

Ky është një fillim i ri për dy të dashuruarit dhe vajzën e tyre të vogël, Hera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here