Toka nuk po gjen qetësi/ Lëkundje të forta në jug të vendit, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

0
53

Toka duket që nuk po gjen qetësin e duhur, pasi minutat e fundit janë raportuar lëkundje të forta në Greqi. 

Sikurse raportohet paraprakisht, tërmeti është ndjerë fuqishëm në Sarandë dhe Delvinë.

Një tërmet 4 ballë është ndjerë në shtetin fqinj. Mësohet se epiqendra ishte në Filiates, me thellësi 2km.

Nuk ka raportime për të lënduar apo dëme materiale.

Toka nuk po gjen qetësi/ Lëkundje të forta në jug të
Toka nuk po gjen qetësi/ Lëkundje të forta në jug të
Toka nuk po gjen qetësi/ Lëkundje të forta në jug të

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj