Kërcet arma në Mirditë, gjendet një person i pajetë, policia nxjerr dyshimet e para

0
67

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Mirditë. Një person është vetëvrarë me armë zjarri sot rreth orës 04:25 në fshatin Rreth i Epërm.

“Në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi M.N.,71 vjeç.”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj