Parashikimi i motit për këtë të enjte, 27 gusht 2020

0
38

Paraditja në vendin tonë paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Ndersa pasditja dhe mbrëmja largojnë vranësirat nga i gjithë vendi jonë duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese.

Temperaturat e ajrit ulen sërisht në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 16°C deri në 37°C.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj