Temperatura të larta, ja si do jetë moti këtë të shtunë

0
40

Vendi yne do te jete ne dominim te kthjellimeve ne pjesen me te madhe. Por pritet qe ne zonat e thella malore te kete kalime vranesirash gjate oreve te mesdites dhe pasdites.

Temperaturat e ajrit do te vijojnë te rriten në mëngjes, por mbeten konstante ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 18°C deri në 38°C.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj