Durrës/ Veprime të turpshme dhe ngacmim seksual, në pranga 55- vjeçari

0
35

Një 55-vjeçar ka rënë në prangat e policisë për veprime të turpshme dhe ngacmim seksual.

Ka qenë vetë “viktima” e ngacmimit seksual që e ka denoncuar atë në Komisariat.

Ajo ka deklaruar se është shqetësuar në periudha të ndryshme kohore nga ky shtetas.

“Specialistët Për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, ndaluan shtetasin: H.L., 55 vjeç, sepse në periudha të ndryshme kohore, ka kryer vepra të turpshme dhe ka ngacmuar seksualisht një shtetase.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Durrës dhe Krujë, për veprime të mëtejshme.”

Leave a Reply