Gjendet i vdekur me plumb në kokë në Vaun e Dejës/ Zbulohet identiteti i dytë i viktimës, ja çfarë kishte pranë

0
256

Qyteti i Shkodrës është tronditur sot, teksa një 30-vjeçar është gjendur i vdekur në mes të rrugës nga një kalimtar i rastit.

Bëhet me dije se viktima është Gjin Ndoj, 30 vjeç, i cili kishte dy identitete, pasi ai e ka ndërruar mbiemrin dhe njihej si Gjin Borici.

Viktima është qëlluar me armë zjarri në kokë, dhe më pas ka ndërruar jetë.

Pranë trupit të pajetë, viktimës i është gjetur edhe makina tip BMW, me të cilin po udhëtonte.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shkjezë. Ende nuk  ka detaje të tjera lidhur me këtë ngjarje të rëndë.

U gjet i vdekur me plumb në kokë në mes të rrugës
U gjet i vdekur me plumb në kokë në mes të rrugës
U gjet i vdekur me plumb në kokë në mes të rrugës

Leave a Reply