COVID-19 i merr jetën në moshën 53-vjeçare, skulptorit dhe pedagogut të njohur, Arben Bajo

0
56

Skulptori i njohur Arben Bajo humb betejën me COVID-19. Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e kanë konfirmuar miqtë e tij në rrjetin social “Facebook”.

 640 0 5f2f97556bdc0

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj