Sali Berisha del më në fund nga Kuvendi, publikohet dokumenti i dyshimtë ( FOTO)

0
464

Ish kryeministri i vendit, Sali Berisha dha dorëheqjen e parevokueshme nga mandati i deputetit në mbrëmjen e sotme.Ashtu si edhe lideri i partisë më të madhe opozitare, Basha, një nga figurat më me peshë të kësaj partie nuk ka humbur kohë.

Ajo që është interesante në këtë shkresë, përveçse nuk ka datë, është fakti se duken qartë që kemi të bëjmë me dy shkrime të ndryshme dhe janë përdorur po ashtu dy stilolapsa të ndryshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here