Dorëheqje e papritur nga Ora News/ Televizionin e marrin në administrim 2 të tjerë

0
118

Pas dorëheqjes që dha administratori i RTV Ora, Arjan Baçi, për shkak se ishte i sëmurë dhe duhej të vazhdonte kurimin, në krye të RTV Ora dhe Ora News kanë ardhur 2 administratorë të rinj.

Baçi ishte caktuar nga Gjykata për të administruar televizionet, pasi u vendos sekuestrimi i pasurive të biznesmenit Ylli Ndroqi, i cili kishte në zotërim edhe këto 2 televizione.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj