Vjen befasia e parë për zgjedhjet, kryetari i PD në rrethe kandidon për PS si këshilltar (EMRI)

0
432

Çudirat e zgjedhjeve lokale të 30 qershorit duket se sapo kanë nisur.Në Libohovë në listën e kandidatëve për këshillin bashkiak është një demokrat.

Bëhet fjalë për kryetarin e PD në Nepravishtë, Kujtim Mushi.Shumë socialistë e kanë pritur keq këtë katapultim të demokratit. Një ndër ta është edhe Behar Culla, socialist i hershëm në Libohovë, komuna Nepravishtë, i angazhuar në çdo fushatë zgjedhore të socialistëve. ‘Turp dhe suksese në rilindje’, shkruan i zhgënjyer Culla.

Demokrati Mushi tashmë është regjistruar në KQZ si kandidat për anëtar i Këshillit Bashkiak Libohovë, nën siglën e PS.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here