Duket në të njëzetat, por nuk do ta besoni se sa vjeç bën sot Bleona Qereti

0
634

Bleona Qereti është padyshim një ndër emrat më të njohur e të komentuar të showbizit shqiptar, e cila ditën e sotme feston ditëlindjen e saj.

Në Instastory, këngëtarja ka publikuar surprizën e parë që ka marrë nga stafi i hotelit ku po qëndron. Ata i kishin përgatitur një tortë të vogël me një qiri, duke ia drejtuar Bleonës plot dashuri.

Për të gjithë ata që u bënë kuriozë për moshën e saktë të këngëtares, Bleona ka lindur më 14 maj të vitit 1979 dhe ditën e sotme mbush plot 40-vjeç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here