Nën hapat e së ëmës, vajza e Valbona Selimllari bëhet pjesë e një ndër emisioneve më të ndjekur në “TV Klan” (FOTO)

0
651

Nisi mbrëmjen e djeshme edicioni i dytë i spektaklit shumë të ndjekur “Në kurthin e Piter Pan” i cili mbërthen para ekranit të gjithë shqiptarët.

Mes vogëlushëve që i drejtuan pyetje të ftuarve ishte edhe vajzat e Valbona Selimllarit.

Ajo quhet Vivien dhe siç duket bukuroshja do ndjekë hapat e së ëmës duke krijuar karrierë në televizion.

Vivien u shfaq në emision e veshur me një fustan të kuq dhe dukej si një kukull.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here