Apeli i Krimeve të Rënda shtyn gjyqin për Emiljano Shullazin për arsyen që nuk pritej

0
379

Shtyhet në Gjykatën e Apelit seanca në për Emiljano Shullazin, Gilmando Danin, Endrit Qyqon, Endrit Zelen dhe Blerim Shullazin.

Seanca është shtyrë pasi mungonin dy nga avokatët mbrojtës të të pandehurave.

Gjithashtu Prokurori i Apelit për Krime të Isa Jata, do vazhdoj ta ndjekë këtë proces për arsye se Artan Bajrami u shkarkua nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here