Këmbimi valutor 24 nëntor/ Dollari pëson rënie drastike, ndërsa euro…!

0
103

Dollari amerikan vazhdon të pësojë rënie në raport me monedhat e tjera. Në tregun e këmbimi valutor në vendin tonë një dollar blihet me 111.6 lekë dhe shitet me 113.1 lekë.

Euro mbetet e pandryshuar, pasi sot do blihet me 116.5 lekë dhe do shitet me 117.1 lekë.

Paundi britanik blihet me 134.2 lekë dhe shitet me 135.4 lekë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here