Video që po shpërndahet me shpejtësi/ Kejvina Kthella filmohet në gjendje të dehur, shihni çfarë bën ish-velina e njohur

0
83

Modelja Kejvina Kthella është filmuar në një gjendje që nuk jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Ajo ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndanë edhe foto “hot” me ndjekësit e saj.

Ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim në formë dhe gjithmonë të kuruar, në videon e mëposhtme shihet e dehur.

Pikërisht kjo video e modeles po shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale dhe duket qartë që Kejbina e ka tepruar pak me alkoolin.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj