Ballina Sociale Matura shtetërore 2022/ Ministria e Arsimit publikon rezultatet e provimit të gjuhës...

Matura shtetërore 2022/ Ministria e Arsimit publikon rezultatet e provimit të gjuhës së huaj për maturantët

0
13

Rezultatet e provimit të gjuhës së huaj të maturës janë publikuar nga Ministria e Arsimit.

Statusi i Ministres Kushi:

I prita me padurim rezultatet e para të maturantëve tanë në provimin e gjuhës së huaj të Maturës Shtetërore dhe gëzohem që një pjesë e mirë e tyre kanë shkëlqyer me nota maksimale.

Jam optimiste edhe për provimet e tjera dhe ju uroj shumë suksese të gjithëve!

Linku i rezultateve:

qsha.gov.al/infos/matura_2022/d3/d3_rezultate.pdf

Për të parë notën tuaj, klikoni këtu.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj

Personel Sağlık

- mersin eskort - eskişehir eskort
%d bloggers like this: