Djalin e Pirro Çakos e sulmojnë grabitësit, ja çfarë tentojnë t’i vjedhin

0
399

Anthony, djali i kantautorit të njohur Pirro Çako, i cili jeton në Paris, ka rënë pre e grabitësve, të cilët tentuan t’i vidhnin telefonin celular.Ai ka njoftuar për ngjarjen me anë të disa postimeve në Instagram, ku shkruan se është gjallë dhe nuk arritën t’ia vidhnin telefonin. Muzikanti shkruan: Për pak desh më grabitën dy djem të moshës sime, në mes të parkut, 5 minuta larg apartamentit. Disa njerëz duhet të mbledhin veten në vend që të vjedhin iPhone-t e të tjerëve. Por hej, jam gjallë dhe kam iPhone-n me vete”.Anthony po ndjek hapat e prindërve të tij dhe së shpejti pritet të sjellë për publikun projektin e tij muzikor. Ai ka lidhur kontratë me një shtëpi prej kompanive më të rëndësishme diskografike në Francë dhe po punon për albumin e tij të parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here