Tjetër goditje tërmeti në Shqipëri. Ja ku ishte epiqendra

0
369

Pas dy goditjeve të tërmetit të fortë mbrëme në Elbasan, tjetër lëkundje është regjistruar në vend paraditen e sotme.

IGJEUM bën me dije se ng Elbasani, epiqendra u zhvendos në Fushë-Krujë.

Sipas të dhënave, lëkundja u shënua në 08:24 dhe kishte magnitudë 1.6. Nuk ka raportime për dëme.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj