U inagurua vetëm pak ditë më parë, Vidhet kabulli i ndriçimit në aksin Pogradec-Lin

0
575

Ditën e djeshme rruga e sapo inaguruar Pogradec-Lin ka rënë pre e grabitësve, të cilët kanë vjedhur kabullin e ndriçimit.

Lajmin e kanë bërë të ditur strukturat policore të kësaj zone, ndërsa shtojnë se janë duke punuar për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Informacioni paraprak:

Më datë 07.09.2018, në aksin rrugor Pogradec-Lin, është vjedhur kabulli i ndriçimit.

Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here