Këmbimi valutor, ja çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja

0
33

Sot më 25 maj 2023, dollari amerikan blihet me 102.7 lekë dhe shitet me 103.6 lekë.

Euro blihet me 110.5 lekë dhe shitet 111.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 126.5 lekë dhe shitet me 127.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.8 lekë, ndërsa në shitje me 113.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 75 lekë dhe në shitje me 77 lekë.

Këmbimi valutor, ja çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here