Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”

0
92

Sot më 15 mars 2023, dollari amerikan blihet me 106.2 lekë dhe shitet me 107.3 lekë.

Euro blihet me 114 lekë dhe shitet 114.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.7 lekë dhe shitet me 130.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.7 lekë, ndërsa në shitje me 116.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 77 lekë dhe në shitje me 79.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here