“Ishte vetëm fizike”, Luizi i “hap zemrën” Kiarës, rrëfen për marrëdhëniet e mëparshme romantike

0
120

Ditën e sotme Luizi dhe Kiara kanë pasur shumë afermitet si kurrë më parë. Moderatorja i është afruar Luizit dhe i ka shprehur ndjesitë, madje edhe e ka puthur në qafë.

Kjo ka bërë që “çifti” t’i hapë zemrën njeri-tjetrit, ku Luizi ka folur edhe për marrëdhenien e mëparshme.

“Ishte vetëm fizike”, ka thënë ndër tjera Luizi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here