PD prezanton kandidatët, ja kush garon për Bashkinë e Lushnjës

0
121

PD ka prezantuar kandidatin për kryetar Bashkie në Lushnje.

Indrit Sefa do te përfaqësojë PD ne zgjedhjet për bashkinë e Lushnje në zgjedhjet e 6 marsit.  Indrit Sefa aktualisht mban postin e sekretarit për marrëdhëniet ligjore dhe zgjedhore në PDSH.

Pak më parë PD në Shkodër ka propozuar si kandidat Xhemal Bushatin.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj