Kursi i këmbimit, Dollari dhe Paundi në rritje, ja çfarë po ndodh me Euron

0
67

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Euro ka shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 106.6, Shitet 107.4

Paundi Britanik : Blihet 145.5, Shitet 146.8

Franga Zvicerane: Blihet 116.5, Shitet 117.3

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj