Plas në emisionion “Përputhen”/ Zbardhen prapaskenat e sherrit, konkurrenti hedh mikrofonin dhe largohet duke bërtitur, shpërthen e revoltuar Bora Zemani

0
47

Disa ditë më parë në studion e emisionit “përputhen” në Top Channel ka ndodhur një debat dhe përplasje e fortë. Janë zbardhur prapaskenat e sherrit mes Aristelës dhe Princit.

  • Blerimi dhe Princi qeshën, teksa ky i fundit po fliste për takimin me Aristelën dhe këtu nisi sherri. Aristela e acaruar i ofendoi duke agravuar situata.

Pas reklamës, mësohet se Princi i acaruar nga fjala e partnerës së saj në takim, hedh mikrofonin në tokë dhe del duke bërtitur nga skena.

Plas në emisionion "Përputhen"/ Zbardhen prapaskenat e

Bora e acaruar i bën me dije se po thyen mikrofonin, por Princi nuk e ka dëgjuar dhe është larguar.

Po ashtu edhe të pranishëm nuk kanë qenë në dakord me sjelljen e tij.

Plas në emisionion "Përputhen"/ Zbardhen prapaskenat e

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj