Getinjo përfundon në spital, çfarë i ndodhi reperit?

0
25

Reperi Getinjo është një ndër më të pëlqyerit në rrethin e këngëtarëve për të rinjtë.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku ndanë shpesh momente të ndryshme nga përditshmëria e tij me miqtë.

Së fundmi ai ka publikuar një foto ku shihet i shtrirë në spital teksa po merr serum. Këngëtari krahas fotos ka shkurar: “ditë e sëmundjes” duke mos treguar asgjë më shumë dhe duke merakosur edhe fansat e tij.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj