Sindi është një ndër konkurentet më të përfolura në “Për’Puthen”. Sindi tregon se i ka përjetuar keq komentet e ndjekësve pasi deklaroi se ska eksperienca seksuale.

0
30

“Ishte një sulm indirekt nga komentet, më bëri të ndjej shumë presion”- tregon ajo.

Madje shprehet se disa herë është ndjerë e penduar që tregoi historinë e saj që në fillim. “Ndoshta nuk duhet ta thoja që në fillim”.

Shumë ndjekës e quajtën të gabuar deklaratën e Sindit që kur hyri dhe të tjerë e konsideruan të gënjeshtërt.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj