Balliu: Le të punojmë që Krishtlindja e ardhshme të jetë më e mirë

0
18

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu ka uruar Krishtlindjen për të gjithë besimtarët. Urimi i tij shkon që përmes punës dhe lutjeve, kjo festë vitin e ardhshëm të jetë më e mirë.

Postimi i plotë

Të dashur miq. Ju uroj nga zemra Gëzuar Krishtlindjen. Le të na shërbejë kjo ditë hyjnore për të na dhënë forcë të gjithëve. Ju uroj shëndet, mbarësi dhe sukses në familjet tuaja, në këtë vit të vështirë për të gjithë. Sëbashku le të lutemi, le të punojmë që Krishtëlindjen e ardhshme të jetë me e mirë, më e bukur dhe më e lumtur për të gjithë ne. Gëzuar për çdo vatër shqiptare.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj