Bora Zemani intervistohet nga partneri! Ajo zbulon më shumë për lidhjen e saj me Donald Veshaj

0
210

Bora Zemani ka qenë e ftuara e parë e emisionit “Binjakët show”, nën drejtimin e Donald dhe Romeo Veshajt. Kjo është hera e parë që Bora intervistohet nga partneri i saj, Donaldi teksa u bë pjesë e sfidës “Ndaje ose haje”.

Bora tregoi se kur e ka parë për herë të parë Donaldin shpresonte që ai të mos ishte binjaku me të cilin kishte dëgjuar se ishte lidhur Jonida Maliqi.

“Kur të kam parë për herë të parë e dija atë kohë që Jonida Maliqi ishte e lidhur me njërin nga binjakët dhe mendova me vete “Ishalla nuk është ky ai që është lidhur Jonida”, tha Bora.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj