Tragjedia në familjen e biznesmenit të njohur shqiptar/ Dje e ekzekutuan në lokal, 1 vit më parë i kishte vdekur vëllai

0
346

Mbrëmjen e djeshme në Beograd, u qëllua për vdekje biznesmeni shqiptar, Selajdin Janjeva, i cili ndodhej në një lokal bashkë me familjarin e tij.

Por kjo nuk është e vetmja ngjarje e trishtë me të cilën përballet familja. Një vit më parë, më 10 shtator 2019, edhe vëllai i tij Saimiri u nda nga jeta. Ndërsa vetëm pak ditë pas 1-vjetorit të vëllait ndahet nga jeta edhe Selajdini. 

Në postimet e Facebook, janë gjetur edhe dedikime të fëmijëve dhe familjes së Saimirit, të cilët vajtonin për largimin nga jeta të njeriut të zemrës. 

“O bab pse shkove kaq herët pse na le vetëm? Kemi nevojë akoma për ty, veç e di që na sheh të gjithë dhe do të bëjmë gjithçka siçe dashur ti,”-shkruajnë ata. Megjithatë nuk dihen arsyet e ndarjes nga jeta të vëllait të Selajdinit.

PËRGJIGJU

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj